Duyurular

ÖDEV TESLİM TARİHİ İLE İLGİLİ EK DUYURU (08.05.2021)  : Ödev teslim tarihi 17.05.2021 olarak güncellenmiştir.

-Ödevlendirme şeklinde gerçekleştirilecek 1. staj uygulaması için aşağıdaki defteri doldurularak (bölüm başlarındaki konular dikkate alınarak) Doç. Dr. Durmuş ODABAŞ'a mail yolu ile (odabasd@erciyes.edu.tr) gönderilmesi gerekmektedir. Staj defteri el ile yazılacak, teknik resimlerde el ile çizilecektir. Bu şekilde doldurulan defter taratılıp pdf formatında mail olarak gönderilecektir.

TARİHLER İLE İLGİLİ NOT-1: İkinci Öğretim öğrencileri bahar dönemi içinde yapacağı ödevlendirme şekildeki stajlarını 15.04.2021-08.05.2021 tarihleri aralığında doldurarak en geç 10.05.2021-12.05.2021 tarihleri aralığında taratarak mail atmış olmalıdırlar.

NOT-2: Yaz döneminde ödevlendirme şeklinde yapacak öğrenciler defterlerini yaz dönemi staj takvimine uygun olarak dolduracaklardır.

 -Defterlerin ORYANTASYON kısımlarının doldurulması zorunlu değildir.


- 12 gün veya 6 gün stajı kalanlar bölüm sayfasındaki 6 ve 12 günlük defterlerden kendilerine uygun olanı seçebilirler (yapılan stajlarda eksik kalan konuların ağırlıklı olduğu defter seçilmeli).

Seçilen defterdeki ORYANTASYON kısımları ve defter sonlarındaki TEORİK BİLGİ kısımları doldurulmayacaktır.

-Defterlerin başındaki iş yeri bilgileri boş bırakılacaktır ve iş yeri onayına gerek yoktur.


- Staj defterini kendi yazmayan ve diğer öğrencilerin defteri ile benzerlik tespit edilen öğrencilerin stajları geçersiz sayılacaktır.


Ödev staj başvurusu listesi için tıklayın

Başvurusu kabul edilmeyen öğrenciler için sağ sütunda açıklama yapılmıştır. Diğer öğrencilerin başvurusu kabul edilmiş olup, bahar dönemi içinde belirtilen tarihler aralığında birinci stajlarını ödevlendirme şeklinde yapabilirler. Belge gönderdiği halde listede ismi olmayan öğrenciler caglarsevim@erciyes.edu.tr adresine e-posta atabilirler.Dosyayı indirmek için tıklayınız
Click for download!